Organisatie

Over Logistics TODAY

ORGANISATIE

GEDREVEN EN GEKWALIFICEERD

Logistics TODAY is onderdeel van Human Capital TODAY en bemiddelt op heldere en efficiënte wijze bij vraag naar en aanbod van logistieke professionals.

Onze organisatie is actief met een gedreven en gekwalificeerd team van consultants in onze vestiging in Rotterdam. Logistics TODAY is efficiënt georganiseerd, met een uitstekende communicatie-infrastructuur. Helder, doelmatig en plezierig zaken doen: trefwoorden voor onze werkwijze. Zowel voor opdrachtgevers als voor kandidaten.

Ons team

Lisa
Ruimschoot

Consultant
lisa@logisticstoday.nl
06 – 20 07 01 46
LinkedIn

Ana
Bilogrevic

Consultant
ana@logisticstoday.nl
06 – 82 24 32 43
LinkedIn

Shadonna
Doerga

Consultant
shadonna@logisticstoday.nl
06 – 82 24 32 43
LinkedIn

Cathy
Sepp

Administratief Medewerker
administratie@humancapitaltoday.nl
010 – 7670135
LinkedIn

Elise
Spee

Junior Sales Consultant
elise@logisticstoday.nl
06 -30 22 17 33
LinkedIn

Eva
Hoogenboom

Operationeel Directeur
eva@logisticstoday.nl
06 – 57 56 32 63
LinkedIn

Pieter
de Monchy

Algemeen Directeur
pieter@logisticstoday.nl
06 – 23 65 37 79
LinkedIn